Chris Jericho se rozhodl odejít do AEW, přičemž podle něj mu to doporučil přímo Vince McMahon, který ale zřejmě nevěřil, že to opravdu udělá.

Když se tak stalo, tak WWE samozřejmě Jericha přestala zmiňovat ve svých shows. Y2J tvrdí, že to chápe a nemá s tím žádný problém.

„Asi už se o mně nikdy nezmíní. Nedivím se jim. Proč by mě nějakým způsobem propagovali, když jsem podle jejich názoru šéfem této opoziční armády, která krade peníze z jejich kapes?”

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2020-04-03 06:50
Cituji End:
Cituji CMPEPSI:
Jericho je idiot co má potřebu pálit mosty..AEW jednogo dne skončí jako TNA nedivim se že WWE absolutně nebere tuto sračku jako konkurenci..ano AEW je sračka pro internetovy smarks co onanujou nad zapasama jako Okada vs OmegaTy jsi řádně mimo viď :D ale nedivím se vždy se najde debil.

Z tohoto mouly si nic nedělám, je to těžký případ... zaslouží politování...
Odpovědět
 
 
End End +13
#2 2020-04-02 21:54
Cituji CMPEPSI:
Jericho je idiot co má potřebu pálit mosty..AEW jednogo dne skončí jako TNA nedivim se že WWE absolutně nebere tuto sračku jako konkurenci..ano AEW je sračka pro internetovy smarks co onanujou nad zapasama jako Okada vs OmegaTy jsi řádně mimo viď :D ale nedivím se vždy se najde debil.
Odpovědět
 
 
CMPEPSI CMPEPSI -24
#1 2020-04-02 21:09
Jericho je idiot co má potřebu pálit mosty..AEW jednogo dne skončí jako TNA nedivim se že WWE absolutně nebere tuto sračku jako konkurenci..ano AEW je sračka pro internetovy smarks co onanujou nad zapasama jako Okada vs Omega
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde