Eric Bischoff označil CM Punka za „největší finanční propadák” v historii wrestlingu

WWE Hall of Famer Eric Bischoff a TOP hvězda AEW CM Punk se minulý týden dostali do poměrně ostré slovní hádky na Twitteru.

Důvodem byla vyjádření Erica Bischoffa na adresu AEW, přičemž naznačil, že show oslovuje příliš malý trh a nemůže růst.

Punk a Bischoff si vyměnili několik ostrých vyjádření a Bischoff nově označil CM Punka za „největší finanční propadák” v historii wrestlingu.

Nevěří, že CM Punk je pro AEW z finančního hlediska přínosem.

„Pokud jde o návratnost investice, tento chlapík musí být největším finančním propadákem v historii wrestlingu.” uvedl Bischoff.

Zároveň dodal, že by se rád mýlil, ale už jen výsledky sledovanosti od jeho debutu v AEW jsou podle jeho názoru důkazem, že Punk není takovým přínosem pro AEW, jak se původně očekávalo.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky