Triple H rozhodl o hlavním taháku pro sobotní část WrestleManie 39

Není žádných pochyb o tom, že hlavním tahákem nedělní části WrestleManie 39 bude zápas Romana Reignse (c) a Codyho Rhodese. Ohledně hlavního taháku sobotní části však kolují různé informace.

WrestleMania 39 se bude konat 1. a 2. dubna / apríla v Los Angeles, takže otázkou zůstává, který zápas ukončí první noc WrestleManie 39.

Tento týden se objevila informace, že hlavním tahákem sobotní části WrestleManie 39 by měl být zápas Charlotte Flair (c) vs. Rhea Ripley.

Krátce na to však přišla nová informace, že Triple H rozhodl, že hlavním tahákem sobotní WrestleManie 39 bude zápas The Usos (c) vs. Sami Zayn & Kevin Owens, protože si uvědomuje, jakým tahákem je pro fanoušky příběh Samiho Zayna a The Bloodline.

Server RSN se tuto informaci pokusil ověřit přes své zdroje a dozvěděl se, že interně neexistuje žádná informace o tom, který zápas ukončí první noc WrestleManie 39.

V současnosti to ví zřejmě jen Triple H a zdroj potvrdil, že Vince McMahon a Nick Khan zřejmě také vědí, který zápas vybral HHH jako hlavní tahák sobotní části WrestleManie 39.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky