Zákulisní novinky o pokračování příběhu The Bloodline a zápase Jey Uso vs. Jimmy Uso

Undisputed WWE Universal šampion Roman Reigns si obhájil svůj titul na SummerSlamu a nyní ho nějakou dobu fanoušci v ringu neuvidí.

Wrestling Observer dnes potvrdil, že Roman Reigns nebude součástí eventu Payback, který se bude konat 2. září.

Mimo tento event budou podle všeho i ostatní členové The Bloodline, protože WWE plánuje na nějaký čas příběh The Bloodline pozastavit.

Podle WO je skutečně v plánu zápas Jey Uso vs. Jimmy Uso, ale WWE si tento zápas chce ponechat pro významnější event, než je Payback.

Kdy přesně ho plánuje uskutečnit, ale zatím nevíme, avšak Payback a Fastlane to nebudou, takže v úvahu přichází event v Saúdské Arábii nebo Survivor Series.

WrestleMania 40 je samozřejmě považována za nejlepší možnost, ale tato show je ještě hodně daleko, takže pro WWE může být náročné odkládat tento zápas až do dubna příštího roku.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky