Bobby Lashley vysvětlil, proč ho neúčast na WrestleManii 39 tak silně zasáhla

Bray Wyatt & Bobby Lashley

Bobby Lashley byl v podcastu After The Bell, kde velmi otevřeně mluvil o tom, jak tvrdě ho zasáhlo to, že nedostal prostor na letošní WrestleManii 39.

WWE pro něj původně plánovala zápas s Brayem Wyattem, ale ten byl zrušen poté, co se Wyatt nakazil covidem a jeho zdravotním stav se výrazně zkomplikoval.

Lashley však přesto byl v dějišti WrestleManie 39 a stále doufal, že WWE pro něj něco vymyslí, aby mohl zápasit na největší show roku, ale nestalo se tak.

„Náš byznys je někdy velmi problematický. A je to psychicky velmi stresující, protože chcete vědět, na čem jste. A pokud mluvíme o poslední pauze, kterou jsem si dal, myslím, že mě situace kolem WrestleManie hodně zasáhla.”

„Během roku jsem odvedl spoustu práce a dostal se ve společnosti na určitou úroveň, kterou jsem si udržel. Dřel jsem jako kůň, pořád jsem tvrdě trénoval. Všichni vědí, že to je prostě můj styl. A když pak přišla ta velká show, neměl jsem místo na WrestleManii. Snažím se to vydržet, a když vám volají děti, když tam máte být, a já jsem tam v Los Angeles, připravený jít.”

„Celou dobu jsem si jen říkal, zavolejte mě. Zavolej mi, já jsem ten, koho potřebuješ. Zavolejte mi, jsem připraven. A pak mi děti po prvním dni zavolaly a řekly: 'Tati, budeš tam? Protože jestli tam budeš, tak tam poletíme, chceme tě vidět', a tak dále, protože ony byly na všem, kde jsem byl.”

„Měl jsem tak trochu mindrák z toho, že jsem se v takové chvíli posadil na zadní sedadlo. Takže s návratem a pohledem na mou kariéru a některé věci, které jsem ve své kariéře udělal, jsem si říkal, v jakých dobách jsem byl nejúspěšnější? A to byly časy, kdy mi na tom opravdu tolik nezáleželo.”

Bobby Lashley aktuálně působí v show SmackDown, kde vytvořil spojenectví s The Street Profits.

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Který zápas na placené akci AEW Double or Nothing 2024 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky