John Cena prozradil, proč jeho zápas na WrestleManii 25 musel být výrazně zkrácen

John Cena se zúčastnil velkého množství zápasů na WrestleManii, ale jeden konkrétní musel být zkrácen z časových důvodů.

Šlo o jeho Triple Threat Match s Edgem a Big Showem na WrestleManii 25, která se konala 5. dubna v roce 2009. Cena prozradil, že zápas měl původně trvat 30 minut, avšak před nimi měli svůj zápas Undertaker a Shawn Michaels, který trval déle, než bylo původně v plánu.

Proto se WWE rozhodla, že musí dojít ke zkrácení jiného zápasu a volba padla právě na souboj Johna Ceny, Big Showa a Edge, který měl nakonec jen necelých 15 minut.

Šlo tedy o výrazné zkrácení a Cena ve svém videu na TikToku poděkoval svým soupeřům za skvělou spolupráci.

Pokud jde o účast Johna Ceny na WrestleManii 40, tak z časového hlediska by měl být k dispozici, ale jeho herecké povinnosti mu zřejmě neumožní mít nějaký zápas, takže pokud se na největší show letošního roku objeví, tak to bude zřejmě v nějakém segmentu.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky