Jedna z nejhorších show WWE NXT za dlouhou dobu?

Sledovanost úterní epizody show WWE NXT na CW Network byla 581 000 diváků, což je pokles oproti minulému týdnu, kdy show sledovalo 588 000 diváků.

V klíčové demografické skupině 18 - 49 let dosáhla show WWE NXT rating 0.08, což je nárůst, jelikož minulý týden byl rating 0.07..

Zajímavostí je, že Bryan Alvarez z WO k této epizodě uvedl, že přímo od lidí z NXT slyšel, že i oni mají pocit, že se show nepovedla. Epizodu popsal jako jednu z nejhůře sestavených, jaké v poslední době viděl, a dodal, že reakce v zákulisí odpovídaly jeho vlastní frustraci.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama