Proč byl John Cena obsazen do role hostitele WrestleManie 42?

To, že John Cena bude příští měsíc hostitelem WrestleManie 42, není jen velký návrat, ale ve skutečnosti jde o součást širší strategie.

Poté, co John Cena potvrdil, že bude hostitelem WrestleManie 42 v Las Vegas, nová zpráva odhalila, že toto rozhodnutí bylo učiněno s jasným cílem – zvýšit prodej vstupenek na největší show roku.

Podle Fightful si WWE John Cenu jako hostitele vybrala právě proto, aby pomohl vzbudit zájem a zvýšit poptávku po vstupenkách, zejména vzhledem k tomu, že společnost pokračuje ve snaze zaplnit stadion Allegiant 18. a 19. dubna.

Plánem je tento týden Johna Cenu intenzivně propagovat ve všech hlavních shows a postavit ho do popředí jako jeden z klíčových prodejních taháků pro WrestleManii 42.

John Cena sice ukončil v prosinci loňského roku kariéru wrestlera, ale to mu nijak nebrání objevovat se na eventech této společnosti v jiných rolích.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama