Co se dělo po skončení vysílání WWE RAW v Turíně?

Seth Rollins zakončil show WWE RAW velkým vítězstvím v Turíně, ale oslavy neskončily ani poté, co skončilo vysílání.

Po hlavním taháku RAW se Rollins ocitl uprostřed nadšeného davu fanoušků, kteří dál oslavovali jeho velké vítězství.

Scéna po skončení show následovala poté, co Seth Rollins a Bron Breakker předvedli tvrdý hlavní tahák, který jejich rivalitu dovedl k dramatickému závěru, alespoň prozatím)

Když vysílání RAW skončilo, Seth Rollins si udělal vítězné kolečko mezi diváky. Fanoušci se rychle shromáždili kolem něj, jásali a zpívali, zatímco on si užíval tento okamžik.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama