FINN BÁLOR
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Fergal Devitt     C.T.U Ranger Red (II)
      Fergal Devitt
      Finn Bálor
      Pegasus Kid (II)
      Prince Devitt
   VÝŠKA:    VÁHA:
    180 cm     86 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    25.07.1981     2000
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    1x WWE Universal Championship     Dusty Rhodes Tag Team Classic (2015)
    1x NXT Championship     NXT Championship No. 1 Contender Tournament (2015)
    2x IC Championship     NXT Year-End Awards:
         Male Competitor of the Year (2015)
         Overall Competitor of the Year (2015)
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    1916    
    Coup de Grâce  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Seznamte se s Finnem Bálorem: atletickou, charismatickou, někdy démonickou senzací nové éry.

WWE Universe možná zná Bálora z jeho fascinujícího působení v NXT nebo jeho přiřazením do show Raw už během prvního kola Draftu 2016, ale za Bálorem jsou léta a léta působení na nezávislé scéně. Poté, co jako 18tiletý pokořil spoustu soupeřů v jeho domovině, přestěhoval se Finn do Japonska, kde pracoval na svých schopnostech.

Není žádným překvapením, že i v zemi vycházejícího slunce Bálor sbíral jedno ocenění za druhým. Cesta do NXT tak pro něj byla snadná.

Tento cílevědomý ir vyrostl velmi rychle až k vrcholu a pyšnil se pásem NXT šampióna. Také se mu vyplatila spolupráce se Samoa Joem, se kterým vyhrál Dusty Rhodes Tag Team Classic turnaj.

Kombinace jeho klidné, smrtící přesnosti a hrozivé proměnlivosti v "Krále Démonů" je Bálor jednou z nejžhavějších hvězd posledních let. Proto nebylo překvapením, že byl draftován na celkovém 5 místě. Poté se stal porážkou Setha Rollinse na SummerSlamu historicky prvním Universal šampiónem.

TAGY
Více z této kategorie: « Fandango
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde