Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce AEW Full Gear.

Včera se uskutečnila placená akce AEW Full Geart, jejímž hlavním tahákem byl zápas Jon Moxley vs. Kenny Omega, který se měl původně konat už na placené akci AEW All Out, ale musel být přesunut kvůli vážné infekci lokte, kterou měl Moxley.

AEW World šampion Chris Jericho obhajoval na této placené akci svůj titul, přičemž jeho vyzyvatelem byl Cody Rhodes, další bývalý wrestler WWE.

Kompletní výsledky ze včerejší placené akce AEW Full Gear:

PRE-SHOW: Dr. Britt Baker, D.M.D. def. Bea Priestley (submission)

Proud & Powerful (Santana & Ortiz) def. The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson)

Adam Page def. Pac

Shawn Spears (w/ Tully Blanchard) def. Joey Janela

AEW Tag Team Championship Triple Threat Match - SoCal Uncensored (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) (c) def. Lucha Brothers (Pentagon Jr. & Fenix) & Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen)

AEW Women's World Championship Match - Riho (c) def. Emi Sakura

AEW World Championship Match - Chris Jericho (c) (w/ Jake Hager) def. Cody (w/ MJF) (submission) //* Jelikož Cody prohrál, tak na základě stanovených podmínek už nikdy nebude moci bojovat o tento titul.

Unsanctioned Lights Out Match - Jon Moxley def. Kenny Omega

Kompletní záznam z placené akce AEW Full Gear:

PRE-SHOW - ZDE

1. Část - ZDE

2. Část - ZDE

3. Část - ZDE

4. Část - ZDE

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde