Goldberg se rozhodl vrátit pro ještě jeden poslední zápas. Nejde o peníze ani o ego - jde o to, aby odešel za svých vlastních podmínek. A pevně věří, že má ještě dost sil, aby to dokázal.
Na otázku, proč chce ještě jeden zápas, Goldberg připustil, že jeho poslední vystoupení v WWE proti Romanu Reignsovi v Saúdské Arábii nebylo zdaleka ideální. Prozradil, že se zotavoval z COVIDU, několik měsíců netrénoval a cítil se zaslepený tím, jak vše skončilo.
Řekl, že s Vincem McMahonem byl domluvený poslední zápas, ale z tohoto plánu sešlo, když byl McMahon donucen ze společnosti odejít. Po letech se objevila nová příležitost - a Goldberg ji neváhal využít.
„Z ničeho nic mi zavolali a zeptali se mě, jestli mám ještě zájem o poslední zápas. A víte, musel jsem o tom chvíli přemýšlet, ale věděl jsem, že odpověď bude ano, abych mohl odejít za vlastních podmínek a napravit, víte, co lidé viděli předtím.”