Proč se Brock Lesnar neobjevil v pátečním SmackDownu?

Brock Lesnar se nečekaně vrátil v závěru nedělního SummerSlamu a napadl Johna Cenu. Fanoušci očekávali jeho účast ve včerejším SmackDownu, ale Lesnar se v modré show neobjevil.

Podle WNW nebyla jeho účast vůbec v plánu, protože zápas Johna Ceny a Brocka Lesnara nebyl nikdy v plánu pro prémiový live event WWE Clash in Paris, který se bude konat 31. srpna.

Soupeřem Johna Ceny na tomto eventu bude Logan Paul a WWE nechtěla zastínit budování této rivality účastí Brocka Lesnara.

WWE si ponechá zápas Lesnara a Ceny pro nějaký větší event, takže buď to bude 11. října na WWE Crown Jewel v Austrálii, nebo až 29. listopadu na Survivor Series.

Fanoušci by proto rozhodně neměli očekávat, že by se Brock Lesnar začal v dohledné době pravidelně objevovat ve vysílání WWE.

WWE Merch Mobilné Telefóny Notebooky

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

jan kubinec uveřejnil komentář v AEW Dynamite (12.11.2025)
nebolo to zle ale na 5 hviezdiciek to nemalo. takze len 4 hviezdy...
Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Chystáte se koupit novou videohru WWE 2K26?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky