Kickoff show

1. Část

2. Část

3. Část

4. Část

5. Část

Ohodnotit:
(14 hlasů)
REKLAMA
 
 

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2017-10-23 22:53
dokazal bych si predstavit the shield a angel vs bullet club
Odpovědět
 
 
#4 2017-10-23 22:44
Tématická PPV, kde téma splňoval pouze jediný zápas, který byl navíc předvidatelný a průhledný až to nebylo hezký. To samozřejmě ale nic nemění na faktu, že svůj to účel splnilo a Kurt zažil fajn comeback. Ovšem nebýt skvělého dream matche AJ vs. Finn, je TLC 2017 jedna velká sračka do počtu, jako většina současných PPV z dílny WWE.
Odpovědět
 
 
P P +2
#3 2017-10-23 18:28
Docela už bych chtěl vidět Finna s jiným face paintem. A hlavně ne s nějákým Démonickým egem.
Odpovědět
 
 
#2 2017-10-23 15:53
Co tohle mělo bejt? Skoro v každým zápase několik chyb, zápasy hodný tak live show, rozhodně ne PPV show. Nejhorší PPV roku, smutný, jak WWE čím dál tim víc dokazuje, že jde ke dnu, pokud se něco nezmění, tak na ně za chvíli nebude koukat nikdo.
Odpovědět
 
 
Didi Didi +9
#1 2017-10-23 11:05
SETH - Nepřišli jsme za tebou, aby jsme řešili strategii, ale aby jsme ti dali tohle. Nemělo chybu. Sice veliký nezvyk vidět Kurta celého v černé a ještě k tomu ve vestě, ale stálo to za to :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde