Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE SummerSlam.

Hlavním tahákem SummerSlamu nebyl zápas o WWE titul, jak se původně spekulovalo, ale byl jím zápas Brocka Lesnara a Setha Rollinse o Universal titul.

Vítězem zápasu se stal Seth Rollins, který tím zároveň opět získal Universal titul.

Zopakoval tak své vítězství z WrestleManie 35, kde také dokázal porazit Brocka Lesnara a tím ukončit jeho vládnutí s Universal titulem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Beast Beast +6
#6 2019-08-12 11:42
Nemam rad rollinsa ale ak ani undertaker ho nedokazal porazit len raz.....a tento ho porazil dva-krat ako viem ze je to show fajn ale toto je podla mna moc nerealne no :)
Odpovědět
 
 
frozone frozone +2
#5 2019-08-12 09:53
Cituji Marťas:
Tu výhru mu přeji ale moc nechápu fakt, že Seth porazil Brocka dvakrát ale třeba Braun Strowman ani jednou, Roman Reigns ani jednou :D :D I takový Undertaker ho dokázal porazit jen jednou a to byla ještě trochu kontroverzní výhra...... Nevím no....Teď bude prezentovaný jako ten co dokáže porazit kohokoliv ale hlavně ať mu to moc neuškodí u fanoušků.


dovol abych te opravil: Reigns porazil Lesnara, zhodou nahodou taky na SummerSlamu smi5
Odpovědět
 
 
Marťas Marťas -3
#4 2019-08-12 08:55
Tu výhru mu přeji ale moc nechápu fakt, že Seth porazil Brocka dvakrát ale třeba Braun Strowman ani jednou, Roman Reigns ani jednou :D :D I takový Undertaker ho dokázal porazit jen jednou a to byla ještě trochu kontroverzní výhra...... Nevím no....Teď bude prezentovaný jako ten co dokáže porazit kohokoliv ale hlavně ať mu to moc neuškodí u fanoušků.
Odpovědět
 
 
#3 2019-08-12 06:33
Na jednej strane dobre super získal titul ja som len rad a spokojný ný... Lenže na druhej je zase to ze porazil lesnara keď bol takto pribehom zniceny co mal lesnara jednoznačne vyhrať no samozrejme beriem len podotýkam na fakt ze momentálne to exploduje rolinsa na absolútny vrchol a ako champ bude musieť veľmi dominovať
Odpovědět
 
 
NGU NGU +10
#2 2019-08-12 04:40
Som mylel že to vyhra Brock ale zo zapasom som velmy spokojny konečne to nebol typicky zapas Lesnara ale konečne sa ukazal aj nejak inak v ringu ako dominator ak Lesnar bude mat podobne a zapasy ako tento tak nanho prestane byt taky hate (samozrejme musi sa častejšie ukazovat)
Odpovědět
 
 
Manrjgi Manrjgi +18
#1 2019-08-12 04:39
Super a Brock už může mít feudy proti někomu jinému ale ne o titul.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde