Včera jsme vás informovali, že Triple H se omluvil Paige za svůj nevhodný vtip o její sexuální promiskuitě, který se jí dotkl. (Více ZDE)

Vypadá to ale tak, že tato kauza se zatím nechystá skončit, jelikož její současný přítel a rocker Ronnie Radke se na Twitteru obul do Triple He.

Nejprve zveřejnil dost nevhodnou fotografii Triple He s popisem „It’s f*ck @TripleH all 2020.” Následně zveřejnil mnohem delší tweet:

„Hej WWE, měli byste se stydět za to, že jste nechali někoho, jako je Triple H vést tuto společnost a veřejně zneuctít jednu z vašich ženských hvězd Paige. Nerad se dívám jako kvůli vám pláče. Nepřežila toho dost?”

Všechny tyto své tweety ale následně smazal.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#4 2020-01-20 02:14
Takže "Paige" má ve sklutečnosti "ženu" :D
Takovej výlev značí bu´d to, že má asi nějaké ženské geny s povahou hysterky, anebo tedy svou "přítelkyni" absolutně nezná.
Jináč by takhle nemlel. Navíc se tímto diskreditoval a stejně tak i Paige.
Kord, když ta svá vyjádření nakonec smazal. Akorát tím ukázal, že je to debil.
Hunter to řek minule ještě velmi korektně.. Já bych tak korektní nebyl, páč na politickou korektnost nedám, spíše na kritické myšlení a velmi rád jsem upřímnej. A to by se jí asi nelíbilo.
Spíše by se měla satanistka léčit a stydět a přehodnotit svůn dosavadní život.
Než si něco udělá.. jako spousta narušenejch "hvězdiček" co nezvládaj pak drogy v kombinaci se stylem života. Hunter není idiot a McMahoni také ne a nejsou to žádní žabaři a velmi dobře ví koho zaměstnávaj. Případně trestaj :D
Odpovědět
 
 
Slash11 Slash11 +2
#3 2020-01-17 16:13
NEVHODNY VTIP ? Tak ona tam masti z neviem kym všetkym z WWE necha sa pritom natačat a ktovie skym všetkym a teraz zato že niekto o tom zavtipkuje bude on ten zly ? Co je to za blbu logiku. Ved ju nevyhodili ani nič take. Bohužial ja natom nič nevidim prečo by sa mal teraz HHH ospravedlnovat.
Odpovědět
 
 
... ... -3
#2 2020-01-17 11:08
A ktorý priatel? Na tých videách ich bolo asi 10 xD
Odpovědět
 
 
#1 2020-01-17 09:13
No niekto v najblizsich dnoch dostane odmenu od Paige a hlavnu ulohu v jej novom videoklipe :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde