Velký spoiler z návratu Romana Reignse ve včerejším SmackDownu

The Bloodline

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show SmackDown.

Undisputed WWE Universal šampion Roman Reigns se vrátil včera do show SmackDown, aby řešil problémy mezi členy The Bloodline.

Kmenový náčelník požadoval omluvu od The Usos, přičemž dokonce fyzicky napadl Jimmyho Usa, který se chystal Reignse konfrontovat, ale v tom ho zastavil Jey Uso, který se omluvil, ale málo a pozdě.

Reigns oznámil, že on a Silo Sikoa jako The Wild Samoans získají zpět týmové tituly, když porazí Kevina Owense a Samiho Zayna v zápase na placené akci WWE Night of Champions v Saúdské Arábii.

O plánu pro tento zápas jsme vás už včera informovali a jak se ukázalo, tak WWE se opravdu rozhodla jít tímto překvapivým směrem.

To, že Roman Reigns nebude obhajovat své tituly na Night of Champions je dost překvapivé, ale ještě větším překvapením je, že Sami Zayn, který pro svůj syrský původně dosud nezápasil v Saúdské Arábii, bude na Night of Champions.

Dokonce i jeho parťák Kevin Owens odmítal od roku 2018 zápasit na eventech v této zemi, to vše se však 27. května změní.



Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jo aha a Dolph už netáhl ? to jsou kecy.
admin uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Bohužel, starý server, kde byla videa již nefunguje, hledáme nové možn...
NiaJax uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Škoda toho, že tu máte nový přehrávač.. video se dost seká a je to tak...
Ty si niekedy skôr skús prečítať viac, než je nejaký výsledok z vyhľad...
Sorry ale není to ona ale on. Sonny Kiss je americký profesionální záp...

Reklama

Který zápas na placené akci AEW WrestleDream 2023 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky