Po The Wyatt Sicks skončila další velká frakce

Vypadá to tak, že ještě minimálně jedno jméno bude přidáno na seznam propuštěných hvězd WWE.

Bryan Alvarez z WO informoval, že Tama Tonga je s největší pravděpodobností také pryč z WWE, i když jeho odchod zatím žádný zdroj nepotvrdil.

Už minulý týden dostal Alvarez informaci o tom, že Tama Tonga už není v WWE, ale následně nedošlo k potvrzení jeho odchodu.

Alvarez však tvrdí, že to, jak Jacob Fatu zničil členy The MFT's, byl vlastně způsob, jakým WWE ukončila tuto frakci z důvodu, že JC Mateo, Tonga Loa a zřejmě i Tama Tonga už nejsou součástí rosteru.

Z frakce The MFT's by tak v WWE měl zůstat pouze Solo Sikoa a možná Talla Tonga, protože o jeho odchodu se také spekuluje.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Kdo bude podle vás vítězem King of the Ring turnaje 2026?

Reklama